Tamirat Tadilat İşleri

,

Su Tesisatı İşleri

,

Fayans / Seramik İşleri

,

Asma tavan işleri

,

Kartonpiyer işleri

,

Boya badana işleri

,

Parke silme cilalama

,

Amerikan kapı işleri

,

Çelik kapı işleri

,

Cam balkon işleri

,

Mutfak dolabı işleri

,

Banyo dolabı işleri

,

Vestiyer işleri

,
Gömme dolap işleri
,
Ray dolap işleri
,
Mantolama işleri
,
Gardrop işleri
,
Cephe kaplama işleri
, Parke uygulama işleri, Çatı yapımı işleri, Mermer işleri, Ahşap Merdiven işleri, Sıhhi yalıtım işleri, Alarm sistemi, Diafon sistemleri, Kombi işleri, Klima işleri, Uydu sistemleri, Isı yalıtım işleri, Pergule Çardak işleri, Kapı pencere doğrama, Güvenlik Sistemi, Asansör işleri, Elektrik Tesisatı işleri, Laminant Parke işleri, Paslanmaz Korkuluk, Alçıpan işleri,

Su Tesisatı İşleri

Ankara Su Tesisatı İşleri. Müşteri memmuniyetini ön plana alarak hızlı,güvenilir ve zamanın da iş teslim etmeyi amaçlıyoruz.Ankara ve çevresin de ekibimle iş yapmaktayım.Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusun da çeşitli dekor ve döşeme şekilleri ile hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.Bizimle irtibata geçin ücretsiz keşif yapalım nereye nasıl bir uyguluma yapılacağına beraber karar verelim.Samimiyet,güven ve istikrar ile sizlere hizmet etmeyi amaçlıyoruz.Siz hayal edin biz gerçekleştrelim.

Fayans / Seramik İşleri

Ankara Fayans / Seramik İşleri. Fayans ve seramikler evlerde aynı amaca hizmet etmek için kullanılır. Genellikle banyolarda duvar kaplama malzemesi olarak kullanılan fayansların bir yüzü sırlı ve türlü desenlerle bezenmiş, pişmiş levhalardır. Aslında mutfak fayansı, birden fazla pişirilmiş içinde kırıklar olan ancak cila ile kapatılan seramiklerdir. Fayansın geçirimsiz olması için sır tabakası ile kaplanır. İlk pişirmeden sonra sır sürülür, daha sonra ikinci pişirme yapılır ve böylelikle fayans elde edilir. Seramikler kadar çeşitlilikte olmayan fayans modelleri yine de iç dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarındandır. Çünkü, seramiklere kıyasla daha pürüzsüz bir yüzeye sahiptirler. Bu yüzden fayanslar duvar kaplamalarında, seramikler de zemin kaplamalarında kullanılırlar. Ayrıca fayanslar su geçirmez özelliğinden dolayı daha çok ıslak hacim duvarlarında kullanılır.
Karo fayanslar Türk Standartları’na göre 150x150x5.5mm veya 150x50x5.5mm ölçülerinde kare ve dikdörtgen olarak üretilirler. Kabartmalı veya düz olabilen fayanslar döşeme yerine göre; Ortaya döşenen karo fayanslar, kenara döşenen karo fayanslar ve köşeye döşenen karo fayanslar olarak üçe ayrılırlar.
Evinizin bir bölümüne  kısmen veya tamamen fayans ile ilgili işlerinizi yaptırmak istiyorsanız  bizimle irtibat kurmanızda yarar vardı
 

Asma Tavan İşleri

Ankara Asma Tavan İşleri. Alçıpan ve Kartonpiyer Ustası, Alçıpancı. Her türlü alçıpan duvar, kartonpiyer, asma tavan işleriniz için yılların verdiği tecrübe ve usta kadrosu ile hizmetinizdedir. Sektörde 25. yılını dolduran Alçıpan Ustası, yaptığı her uygulamada uzun ömürlü garanti vermekte ve referansları ile bu garantiyi desteklemektedir.
 
Kaliteli ve temiz işçiliği benimsemiş olan Alçıpan Ustası, tüm Alçıpan İşlerinizi yaptırabileceğiniz güvenilir ve tecrübeli bir kuruluştur.

Kartonpiyer İşleri

Firmamız  kartonpiyer işleri Ankara ve tüm türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. Ürün satışlarımızın uygulamasını kendi ekiplerimiz tarafından uygulanmaktadır ürün kalitemizi uygulama işlemleriyle de kalitemizi Önpilana çıkarıyoruz.

İtalyanca carta (kağıt) sözcüğünden köklenen "cartone" den geliyor, anlamı ise sıkıştırılmış kağıt. Yaklaşık 500 yıllık bir geçmişe sahip bu sözcük 1610′lardan itibaren karton kutular için de kullanılmaya başlıyor. Sıkıştırılmış kağıdın sanat dünyasına katılışının bir örneği; Raphael`in 1680′de üzerine freskolar yaptığı ünlü kartonlarıdır.kartonpiyer,suyla karıştırılıp hamur haline getirilen önce tutkal sonra üstübeçle karıştırılmasıyla elde edilen bir malzeme.Bu malzeme önceden hazırlanan kalıplara (ki, eskiden her biri birer sanat eseri değerinde idi) dökülür ve kuruduktan sonra yapıların tavanlarına ya da duvarlarına monte
edilir. Kartonpiyer malzemesi daha sonraları yerini kullanım kolaylığı olan alçıya,daha sonraları ise poliüretan esaslı olanlara bıraktı. Şimdiki güçlendirilmiş haliyle 
ömrü bina ömründen fazladır.

Boya Badana İşleri

Ankara Boya Badana İşleri. Evlerinizin binalarınızın İşyerlerinizin yaşanılası bir yer olması ,Hayallerinizi mekanların Uygun Fiyat Ve Kaliteli İşçilikte birer birer gerçeğe Dönüşmesini Sağlıyoruz.Mekanlarınızın Hem İç Hem Dış Cephelerini Profesyonel Boya Badana Uygulamalarımız İle Zevkinize Göre Renklendiriyoruz...

Parke Silme Cilalama

Ankara Parke Silme Cilalama. Parke yer döşemelerinizin uzun süreli kullanımı için Standardlara uygun olarak yapılan sistre cila uygulamasına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Sistre cila uygulaması yapan firma seçiminin çok iyi yapılması gerekir.  Kaliteli bir sistre uygulaması için tecrübe, ustalık, sistre için profesyonel malzemeler şarttır. Ankara sistre uzun ömürlü sistre zırhı olarak kullandığı malzemelerde seçici olmuştur.

Amerikan Kapı İşleri

Ankara Amerikan Kapı İşleri. Amerikan kapının yapımında ilk adım kapı çerçevesinin oluşturulmasıdır ki en önemli adımdır. Ahşap çerçeve oluşturuur ve kapının esas iskeleti budur. Bu çerçevenin belli bir genişlikten daha az olmaması gerekir.
“Eğer satın aldığınız kapı seri üretim ise, ölçüleri site uygun yapabilmek için bu kapıların kenarlarından kesilmektedir. Ve kapının çerçevesi incelmektedir. Bu yüzden hazır kapı almak yerine sizin için yapılmış kapıları tercih ediniz.”
İkinci adımda çerçevenin içine panel petekleri yerleştirilir. Bu petekler sağlam kağıtlardan yapılmıştır ve kapının içini tamamen doldurur. Sanıldığından çok daha dayanaklıdır.
Bu işlemlerin ardından sıradaki aşama presleme aşamasıdır. Amaç peteklerle dış paneli birbirine yapıştırmaktır. Preste özel tutkal kullanılır. Kullanılan bu tutkal amerikan kapı nasıl yapılırın en kilit cevaplarından biridir.  Tutkal kapının içinde kullanılan peteklerin tamamen sağlam bir yapıya kavuşmasını sağlar.  Yüksek sıcak, basınç ve tutkalın etkisiyle petekler kemikleşmektedir.
Presleme işleminden sonra artık son aşamaya gelinmiştir. Kapılar preslendikten sonra uygun ölçülerde ebatlanır ve ardından boyama işlemine geçilir.
Amerikan kapılar kesinlikle darbeye dayanıklıdır. Kullanılan peteklerin dayanıksız olduğunu ve darbelere karşı mukavemetsiz kalacağını düşünmeyiniz. İskambil kağıtlarını dizip üzerine çıkan insanları görmüşsünüzdür. O kağıt parçalarının bir insanı nasıl taşıyabildiğini görmek ilginçtir. Kullanılan petekler de mantık olarak aynı bu kapıtlar gibidir. Ama ondan defelarca daha sağlamdır.
 

Çelik Kapı İşleri

Ankara Çelik Kapı İşleri. Çelik Kapı Teknik Servis Hizmeti, Çelik Kapılarda yanlış kullanım, aşınma ya da herhangi bir bileşenin bozulmasından kaynaklanan  arıza durumlarında devreye giren bir destek ünitesidir.Çelik Kapı Teknik Servis Hizmeti, “periyodik bakım” şeklinde işlemez. Çelik Kapı sağlam ve evladiyelik bir yapı ürünüdür. Çelik Kapı sahibi, özel birkaç bakımla ürünün ömrünü uzatabilir. Ancak gerçekten teknik bir destek gerektiğinde çelik kapı aldığı firmayı arayarak, Çelik Kapı Teknik Servis Hizmeti talebinde bulunabilir.Teknik bir arızada, çelik kapının herhangi biri tarafında kurcalanmaması önemlidir. Daha da önemlisi Çelik Kapı Teknik Servisini aramadan önce, çelik kapı ile ilgili tespit ettiğiniz sorunun gerçekte teknik bir sorun olup olmadığını açıklığa kavuşturmaktır. 
Çünkü Çelik Kapı Teknik Servis özünde “arıza ve bozulma” durumları için var olsa da, yardım talep edilen birçok sorun aslında bireylerin de kolaylıkla çözebileceği sorunlar olabilmektedir.
 

Cam Balkon İşleri

Ankara Cam Balkon İşleri. Yapı inşaat sektöründe hızla gelişen pvc pencere ve kapı sistemleri, alüminyum, cam dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, gerçek başarının başarısızlık korkusunu yenmek bilincinden yola çıkan ve hedeflerini daima yükselten firmamız uluslararası standartlarda çalışmaktadır. 

Biz bizimle iş yapanların kazandığı sürece kazanır, büyüdüğü sürece büyürüz görüşünü savunan; sektöründe lider markalar ile çalışan ve taahhüt ettiği süre içerisinde iş teslimi bilinci ile çalışmaktayız.
Kalitede referans olan ve gücünü ekip çalışmasından alan firmamız uzman kadrosuyla zamanında iş teslimini kendisine misyon edinmiştir.Hizmet politikasını kalite olarak belirleyen, gücünü bilgi ve deneyim birikiminden alan Güven Yapı teknolojinin yeniliklerinden faydalanarak vizyonunu her zaman genişletmektedir. Asla yolumuzu kaybetmeden güvenilir adımlarla tam vaktinde amacımıza ulaşarak hedefler farklılık gösterse de her zaman aynı hassasiyet ile sektördeki güçlü yerimizi koruyarak gelişeceğiz…
 

Mutfak Dolabı İşleri

Ankara Mutfak Dolabı İşleri. Uzun yıllardır kullanılan bir mutfak dolabı türüdür. Kaliteli ve sağlam bir ürün olan Laminatın malzemesinin kalın olmasından dolayı suntaya su ulaşmaz ve uzun yıllar kullanılabilir.Çizilmeyen sert bir yapısı vardır. Kapak yanları pahalıdır. Üst ve alt kısımlarına  PCV bant eklenebildiği gibi aliminyum çıta ile gömme bir yan  ekelenebilmektedir.Laminat mutfak dolapları küçük ve büyük mutfaklar için uygundur. Renk seçenekleri fazladır. Eski bir ürün olmasından dolayı çok yoğun talep görmemektedir. Fiyat olarak bazı mutfak dolaplarına göre daha uygundur.
Laminat Mutfak Dolaplarının Kullanım AlanlarıLaminat mutfak dolapları küçük mutfaklarda daha çok kullanılmaktadır. Eski model olan bu mutfak modelinin günümüze uyarlanmış, yeni tarzları vardır. Uyarlanan bu yeni modeller ile çok şık mutfaklara sahip olabilirsiniz. Orta halli, kaliteli bir mutfak dolabı istiyorsanız laminat mufak dolapları bunun için en ideal seçenek olacaktır.

Banyo Dolabı İşleri

Ankara Banyo Dolabı İşleri . Banyo İhtiyaçları Konusunda Müşteriye Hızlı Çözümler Üreten Lider Bir Firma Olmak.
Uluslar arası Pazarda Tercih Edilern Bir Banyo markası Olmak
Modern Tesisleriyle, Banyo ve modüller mobilyaları kaliteli bir şekilde üreterek sundugu ürün ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamak.
Çalışanlarına ve İçinde Yaşadığı Çevreye Karşı Duyarlı,Güvenilir, Ve Sorumluluk Sahibi bir Firma Olmak

Vestiyer İşleri

Ankara Vestiyer İşleri. Vestiyer siz misafirlerimize güzel gün ve gecelerinizde misafirlerinizi profesyonel güler yüzlü personellerimiz karşılayıp mont,palto,kaban,ceket, çanta tarzı değerli eşyalarınızı alır sizler adına güvenle korur işiniz bittiğinde tekrar size geri verir.
Vestiyer Hizmetleri
Firmamiz vestiyer organizasyonlarında  güvenilir ve uzman kadrosu ile sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Personellerimizin şık giyimleri, güler yüzlü olmalarıyla müşterilerimize verdikleri güvenin kalıcı bir iz bıraktığının bilincinde olan şirketimiz bu sektörde isim yapmayı başarmıştır.
Vestiyer Hizmetleri Kongre Merkezleri, Oteller, Özel Davetler, Açılış, Toplantı, Restaurant, Club, istediğiniz her yerde düzenlediğiniz gün ve gecelerde kesintisiz resmi tatil , dini bayramlar dahil 365 gün boyunca sizlerevestiyer hizmetini profesyonel kadrolarımızla vermekteyiz. Kaliteli ekipmanlar ve işini çok iyi bilen uzman personellerimiz işlerinizi kolaylaştırır. Sizlere pratik çözümler sunar. 30 dakikalık kurulumla binlerce kişiyi ağırlayabilecek tecrübeye sahip olup hizmet kalitemizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Dünya kongre turizminin Türkiye çapında kurumumuz kendisini kanıtlamıştır.
 

Gömme Dolap İşleri

Ankara Gömme Dolap İşleri. Özenle seçilmiş malzemelerle dekorasyon işleriniz itina ile yapılır.Ekonomik ödeme koşulları sağlanır.Kaliteli malzeme kullanımına özen gösterilir.Arayıp bilgi almanız sizin menfaatinizedir. 20 yıllık deneyime sahip, güvenilir ekibiyle, sorunsuz ve garantili profesyonellik anlayışıyla tadilat, mantolama, çatı izolasyonu ve iç dış dekorasyon alanında hizmet vermektir.HEDEFİMİZ Faaliyet alanlarımızda, bölgemizde, önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.KURUMSAL POLİTİKAMIZ Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren kazandığımız bilgi birikimini, hızlı ve etkin organizasyon yeteneğimizi ve teknolojinin sunduğu olanakları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Ray Dolap İşleri

Ankara Ray Dolap İşleri. Ray dolap, Geç Odası, Giyinme Odası vb. ihtiyaçları da artmıştır.
Bu ihtiyacı gidermek amacı ile Bauhaus yanında 12 senedir Land Raylı Dolap mağazamızda hizmet vermektedir. Mağazamıza uğramanız ile uzman kadromuz size en güzel çözümler sunacaktır.
Ev içinde aradığınız her türlü mobilyayı ev uzmanı kadromuzla evinize mimari bir havada sunuyoruz. Mağazalarımızda uzman kadrolarımız sizleri beklemektedir. Mimari fark yaratmak, farklı bir ev tasarlamak istiyorsanız mağazalarımıza uğramanız yeterlidir.

Mantolama İşleri

AnkaraMontalama İşleri. Yapıların dış ortamla arasındaki ısı transferini minimuma indirmek için, ısıtma ve soğutma enerji tüketimlerini azaltma amaçlı yapılan işlemlere mantolama denmektedir.
Mantolama; sadece kışın içerdeki sıcak havanın dışarı kaçması anlamına gelmez. Aynı zamanda yaz ayalarında da içerdeki soğuk havanın dışarı çıkmasına engel olur ve iç kısımlarının sısı kaybını azaltır. Mantolama dediğimiz sistem günümüzde en yaygın ısı yalıtım sistemidir.

Mantolama iyi olan bir yapıda ısıtma ve soğutma için kullanılan enerjinin daha az kullanılması ve ısıtma ve soğutma sistemlerinizden kaynaklanan giderlerin daha ekonomik rakamlara indirilmesinede yarar. Aynı zamanda bir diğer yönden de bakarsak daha az yakıt kullanılması hava kirliliğini önler. Yapıların cephelerinde ısı ve nem iletimi azalacağından binaların ömrü uzar.

Mantolama Hakkında; İnsanlar konforlu ve ekonomik yaşama ihtiyacını her geçen zaman diliminde artarak hissetmişlerdir. Bu gelişmeler doğrultusunda da karşılaştıkları problemlere çözümler aramışlardır. Yapılarda ısı yalıtım bu çözümlerin başında gelmektedir. "Mantolama" malzemeleri ile ilgili bir çok çalışma 20.yüzyılın ilk yarısında yapılmış ama geliştirilen bu malzemeler yaşanılan petrol krizinin ardından kullanılmaya başlanmıştır. Yaşanan ekonomik zorluklar artık hayatımızın her alanında tasarruf yapmamızı gerektirdiği gibi enerji kaynaklarımızın azlığı ve çevre kirliliği de yaşamlarımızı ciddi olarak etkilemektedir. Bu nedenle mantolama bugünün ve geleceğin vazgeçilmezdir.
Yapılarımızda ısınma ve serinleme amaçlı kullandığımız kombi,kalorifer,klima ve benzeri cihazların sarf ettikleri enerji,mantolama tatbikatları ile %50 azaltılabilmektedir.Eğer binalarımızın temel ve çatılarında da mantolama yapılmışsa bu oran %60’lara kadar çıkacaktır.Bu kadar önemli bir tasarrufun sadece kendi bütçelerimize değil ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacağı unutulmamalıdır. Binalarımızda en önemli ısı kayıpları kolon ve kirişlerden kaynaklanmaktadır bu sebep ile iç duvarlarda yapılacak Mantolama tatbikatları asla sonsuz ömürlü olamayacaktır,dış cephede ve bina duvarlarının tamamını kaplamadıktan sonra Mantolama sistemlerinde tatmin edici sonuç alınamaz.Sistemin ana prensibi hiçbir aralık kalmayacak şekilde yapının dışarıdan ısı yalıtım levhaları ile kaplanmasıdır.
Kolonlar,kirişler,duvarlar,pencere merkezleri,çıkma altları bir bütün olarak mantolanmalı ve yapının tamamı koruma altına alınmalıdır.
Doğru bir şekilde Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri ile kaplanan bir binanın korozyon problemini bir daha yaşamayacağını,yaşının sabitleneceğini ve mantolamanın bina ömrü kadar hizmet verebileceğini unutmamamız gerekmektedir. Yapılarda mantolama uygulaması ısınma için kullanılan enerjiden tasarruf edilerek gaz, kurum ve toz emisyonunu azaltıp çevre için doğrudan bir kazanç sağlar. Duvar, ısı köprüleri, zemin ve tavan yüzey sıcaklıklarının iç konfora olduğu kadar yapı kabuğu üzerinde de önemli etkileri vardır. Yeterli yalıtım yaşam kalitesine katkıda bulunur ve bina dokusunun korunmasına yardımcı olur.
Mantolama için teknik verilere uygun olan ve olmayan çok çeşitli ürünleri bulmanız mümkün.Mantolama uygulamasından maksimum derecede fayda sağlamak için ürün kalitesi teknik değerleri üstün malzemelere ek olarak Uygulamanın da hassas yapılması gerekmektedir. Ürün ve uygulamanın birleşmesi sonucunda Mantolama tam performans ile çalışacak size konforlu ve sağlıklı bir mekan oluşturacaktır.
 

Gardrop İşleri

Ankara Gardrop İşleri. Kişisel stiliniz konusunda anlaştıktan sonra gardrobunuza geçilir. Bu seansta öncelikli olarak mevcut gardrobunuzun hayatınızı ve doğru renklerinizi ne kadar yansıttığı ölçülür. Bu seans sırasında tüm rolleriniz ve her türlü aktiviteniz için sizi en iyi şekilde yansıtan giysilerle farklı kıyafet grupları oluşturulur ve bir listesi çıkartılır. Böylece elinizin altında her zaman, her aktiviteye uygun, sizi en iyi yansıtan giysileriniz olduğunu bilmenin rahatlığını yaşarsınız.
Daha sonra bir gaflet anında satın aldığınız ancak sizi yansıtmayan, yansıtsa da vücudunuzu en iyi şekilde yansıtamayan giysiler gardrobunuzdan çıkartılır.
Ardından her mevsim için birer “kapsül gardrop” yaratılır. Buna göre varsa eksik parçalar belirlenir ve bir alış veriş listesi oluşturulur

Cephe Kaplama İşleri

Ankara Cephe Kaplama İşleri. Ödün veremeyeceğimiz ilk ilkemiz kalitedir.Sadece İşi Bitirme Değil Sizi de kazanmanın ,Güvenini Kazanmaktan geçtiğine inanıyoruz.Cephe giydirme konusunda,Yılların Bize verdiği Tecrübe ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Parke Uygulama İşleri

Ankara Parke Uygulama İşleri. Mekanların güzelliğini tamamlayan ve dekorasyon unsuru olan parkeler, ürün yelpazesindeki çeşitlilikle tüketicilere birçok farklı alternatiflerle sunulan döşeme malzemeleridir. Yaşama alanlarının yapısal bölümü tamamlandıktan sonra sıra dekorasyona geldiğinde kararsızlık yaşatan durumlardan biri de yer döşemesi seçme konusudur. Mekanınıza parke döşetmeye karar verdiğinizde parke döşeteceğiniz yerlerin ısı ve ışık olanakları ile kullanım amacını ve iklim koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Parke seçerken önünüze çıkacak parke çeşitleri masif parke, lamine parke ve laminat parkedir. Parke ile dekorasyon yapmak için mekanı boşaltmak istemiyorsanız masif parke seçeneğini elemeniz, tercihinizi lamine veya laminat parkeden yana kullanmanız gerekecektir.
AHŞAP PARKE BAKIMI VE TEMİZLİĞİ Ahşap parkeler mekanlara şık bir görünüm kazandırır fakat temiz ve bakımlı olmalarını sağlamak kolay değildir. Parke yüzeyinde oluşan çizikler ve su; ahşap parkelerin başlıca iki düşmanıdır. Parke temizliği haftada en az bir kere yapılması gereken bir işlemdir, tozları almak için ucuna parkeleri çizmeyecek yumuşak bir aparat takılmış elektrik süpürgesi kullanmak gerekir. Ahşap parke bakımı konusunda özen göstererek parkelerin sağlıklı ve güzel bir görünümde kalmasını sağlamak mümkündür. Zeminin tozunu aldıktan sonra hafif nemli bezle silmek ahşap parke temizliği için yeterlidir. Parkelerin çok sulu bezle silinmesi parke aralarına su girmesine sebep olur ve bu da ağacı tahrik ederek yüzeyde çatlama ve kabarma gibi görüntü bozuklukları oluşmasına yol açar. Parke üzerine koyduğunuz mobilyaların ayaklarına yapışkanlı keçe uygulayarak parkelerinizin yıllar boyunca çiziksiz ve aşınmamış bir görünümü korumalarını sağlayabilirsiniz. Ahşap parke temizliği yapmanın ekonomik ve etkili yollarından biri içine Arap sabunu karıştırılmış temiz ve ılık duru su kullanmaktır. Bunun içine suda çözünen kokulardan katarak ortamın temiz olduğu gibi güzel kokmasını da sağlayabilirsiniz. Günümüzde birçok firma tarafından üretilen solvent ve su bazlı parke vernikleri, doğru ve kaliteli seçimler yaptığınız taktirde parkelerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ahşap parke bakımı için kullanabileceğiniz bu ürünlerin dayanımı yüksektir; bu cilalar parke yüzeyinde dayanıklı bir film tabaka oluşturarak yüzeyi su, deterjan, asit ve alkollerin yapabileceği tahribata karşı korurlar. Parkenize su sökülürse bu suyun parke üzerinde kalmasına izin vermemeli ve silmek için ıslak bez kullanmamalısınız. Belirli aralıklarla parke üzerindeki kilimleri kontrol etmeli, yüzeyi ıslanmış kilimleri kesinlikle zemininizde tutmamalısınız. Parke üzerindeki ıslaklık 1 dakikadan fazla zeminde kalırsa zeminde hasara sebep olabilir. Islak temizlik yönteminden olabildiğince kaçınmalı, düzenli olarak kuru bir temizlik yöntemi uygulamayı tercih etmelisiniz. Sıklıkla ıslak temizlik yapılması parkelere zarar verir. Ahşap zeminlerin iklim şartlarına bağlı olarak genleşme veya daralma ihtimali de vardır. Kayın ve akçaağaç başta olmak üzere bazı ağaç türleri iklim şartlarındaki değişikliklere karşı daha duyarlıdır. İklimden kaynaklanabilecek muhtemel zararı önlemek için normal oda sıcaklığı şartlarının sağlanması ve bağıl rutubetin % 30-60 civarında olmasına dikkat etmek gerekir.
 

Çatı Yapımı İşleri

Ankara Çatı Yapımı İşleri.Sadece yeni yapımı tamamlanan inşasında yapılan çatı için değil, mevcut binanızın çatısının yanlış kurulum ya da olumsuz şartlar sebebiyle değiştirilmesi gereken zamanlarda da çatı yapımı konusunda profesyonel çatı firmaları arasında zirvede olan bize ihtiyaç duyabilirsiniz bu durumla karşı karşıya kaldığınızda uzman ekibimiz ekipmanlarımız ve profesyonel titiz kadromuz ile her bölgede çatı yapımı hizmeti veriyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz yeni bir çatı kurulumu  yada eski bir binada oturuyor ve binanızın çatısında izolasyon ile ilgili sıkıntılar var ise doğru yapılmayan yanlış çatı tamiri uygulamaları bu masrafları yapan yönetim yada kişiler  için çözülmesi zorlaşan bir süreç haline gelir.  bu sıkıntıları yaşamak istemiyor kalıcı ve mantıklı makul çatı çzöümleri için bizi arayabilir ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 Tamamlanacak çatı sistemini gereken tamiri yapılırken yağan bir yağmurun evinize sızmasını enegelleyecek kadar basit bir çatı tamiratı olarak düşünmemek gerekir. Çatı tadilatı sırasında kalıcı çatı yalıtım önlemlerinin alındığını ve zor olanın evin dışında  yapılan basit bir çatı tadilatından  biraz daha büyük ve masraflı çatı kaplama uygulamaları olduğunu bilmek gerekir. çatınızıda evinize sızacak kadar çatı tamiratı gereksinimi duyulan bir durum varsa  tamir

yapılacak noktalar uzamanlar tarafından bilinçli  olarak kontrolü ve tespiti yapılmalıdır. Gereken ehemmiyet gözeteilmeden yanlış yapılan bir gizli dere yada baca dibi izolasyonu yanlışlığının gerekli malzeme ve ekipmanla düzgün olarak  gerekli tamiratları yapılmaması, çatının toparlanması geciktirebilir.

 

Mermer İşleri

Ankara Mermer İşleri. Mütevazi bir kadro ile çalismalarina baslayan, bugün konusunda uzman teknik ve idari personeli, en son Italyan teknolojisiyle donatilmis modern atölyesi ve kosulsuz müsteri memnuniyetini kendine ilke edinerek faaliyetlerine basarili bir sekilde devam etmektedir. Kaliteyi ve kosulsuz müsteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamiz, çagdas yönetim tekniklerine uygun olarak organizasyonunu sekillendirmis ve kendi kalite kültürünü olusturmus bulunmaktadir. ISO 9001:2000 Kalite Belgesini almaya hak kazanan firmamiz, bu yönetim felsefesi ile kalite akisinin gereklerini yerine getirerek projenin alinmasindan önce baslayan ve proje alimindan sonra da devam eden her asamadaki çalismalari kapsamaktadir. Modern anlayis ve üstün hizmet ilkesini benimseyen firmamiz her türlü Mutfak Tezgâhlari ve Banyo Bankolari, Zemin Kaplamasi, Merdiven Basamagi, Süpürgelik, Iç ve Dis Cephe Kaplamasi gibi projelerde, müsterilerimizin kisisel zevk ve begenilerine uygun olarak bireysel tüketicilerin, mimar ve mühendislerin, mutfak ve banyo üreticilerinin, insaat firmalarinin, mermer ve granit atölyelerinin hizmetindeyiz.
 

Ahşap Merdiven İşleri

Ankara Ahşap Merdiven İşleri. Firmamız üçünçü kuşakta hizmet vermektedir Ankara'nın her bölgesinde ahşap merdiven işi yapmış olan firmamız 15yil garantili merdiven yapmaktadır ve şuanda Ankara sitelerde merdivenci olarak hizmet vermekte olan 5veya 6 firma vardır gercek anlamda bunların da 3 tanesi mesleği ve merdiven zanaatını bizlerden ögrenmistir merdiven yaptırmadan bizden fikir ve Tasarim bilgisi almadan merdiven yaptırmayınız evinizdeki mobilyalarınız kadar merdiven yapımı montajı boyası da mobilyanız kadar önemlidir.

Sıhhi Yalıtım İşleri

Ankara Sıhhi Yalıtım İşleri. Su, kalorifer, kombi, şofben, hidrofor, yağmur suyu (yağmur iniş tesisatı), atık su (gider tesisatı), su deposu, kısaca tüm tesisat işlerinizde; almış olduğumuz eğitim ve uzun yılların verdiği birikim ile kesin çözümler sunmaktayız
Sıhhi tesisat bir yapının en önemli parçasıdır doğu yapılmadığında çok büyük sorunlarıda beraberinde getirir. İşini layikiyle yapan firma sayısı çok az bulunmaktadır. Biz değerli müşterilerimizin bütün tesisat sorunlarını profesyonel ekibimizle ve kullandığımız son teknoloji tesisat sistemlerini yapılarında uygulamaktayız. Kullandığımız malzemelerin kalitesinden asla ödün vermemekteyiz. Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz.

Alarm Sistemi

Anakara Alarm Sistemi. Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Alarm İzleme Merkezi, abonelerimizin Kale markasının sağladığı güven içerisinde, rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alarm Sistemleri'nin takibi, 7/24 teknik destek hizmeti, 7/24 ücretsiz sağlık danışma, acil durumlarda abone ile temasa geçerek ilgili birimin yönlendirilmesi gibi çağdaş hizmetler sunmaktadır.


Diafon Sistemleri

Ankara Diafon Sistemleri. Apartman sesli haberleşme sistemi; apartmanlarda oturan daire sahipler inin kapı ile kapıcı ile görüşebildiği, kapıyı ve mer diven otomatiğini dair e içinden açabildiği, bas konuş bırak dinle şubeler den oluşan, gizlilik özelliği bulunan bir bina iletişim aracıdır.

Kombi İşleri

Ankara Kombi İşleri. Uzun yıllardır kombi servis ve bakımı konusunda deneyim kazanmış firmamız, bünyesinde bulunan alanında uzman yetişmiş personel ile müşterilerine hizmet vermektedir. Geniş araç filosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, güvenli hizmet, kısa sürede sorun çözme, uygun fiyatlandırma ile garantili hizmet vermektedir.
 Cihazınızın ömrünü uzatmak, en iyi verimi almanızı sağlamak amacıyla bakım, onarım, kombi tamiri ve montaj hizmetleri ile kullanıcıların ihtiyacını gideriyor ve karşılaştıkları arızaları en kısa zamanda yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Cihazlara her yıl yapılan bakım sayesinde kış boyunca yüksek verim elde ediliyor ve cihazın kullanımı sırasında olası kazaları engellemiş oluyorsunuz.

Klima İşleri

Ankara Klima İşleri . Bakım, onarım, arıza giderme, montaj gibi satış sonrası yapılacak tüm hizmetleri vermektedir.  müşterilerine satış sonrasındaki tüm hizmetleri profesyonel olarak vermektedir.Ayrıca kapıda ödeme imkânı sunarak beklentilerin üzerinde bir hizmet verdiğini kanıtlamıştır.
 

Uydu Sistemleri

Ankara Uydu Sistemleri. Bu sistemlerde, kullanıcıların bulunduğu yerde herhangi bir receiver yoktur. Uydu sinyalleri merkezde toplanır ve  izlettirilmek istenen kanal sayısı kadar receiver bu birimde tutulur. Merkezden kullanıcıların olduğu yerlere kablo çekilir ve televizyon kanalları üzerine atamaları yapılır. Bu şekilde daha ekonomik bir şekilde kullanıcılara hizmet verilmiş olur. İzlenebilecek kanal sayısı merkezi sistem tarafından sınırlandırılmıştır. Kurulum sırasında hangi kanalların izleneceğine karar verilir.  Kanallar televizyon üzerinden değiştirilir.

Isı Yalıtım İşleri

Ankara Isı Yalıtım İşleri. Yapıların uzun yıllar boyunca değerini koruması ancak yapı iyi tasarlanmışsa, iç ve dış etkenlerden doğru biçimde korunmuşsa gerçekleşebilir. Yapıların iç ve dış etkenlerden korunması ancak standartlara uygun yalıtım ile sağlanabilir. Yalıtım sistemlerinin esas amacı; yapı bileşenleri ve taşıyıcı sistemi dış etkenlerden koruyarak; kullanım amacına uygun sağlık ve konfor şartlarının yapı içerisinde hüküm sürmesini sağlamaktır.
Dünya üzerindeki birincil enerji kaynaklarının hızla tükenmesi üzerine gelişmiş ülkeler başta olmak üzere tüm ülkeler enerji ihtiyaçlarını kontrol altına alma ve enerjiyi etkin kullanma yöntemleri geliştirmişlerdir. Ülkemizde de; başta sanayi ve konut olmak üzere enerji tüketimi hızla artmaktadır. Konutlardaki enerjinin büyük bir kısmı da ısıtma ve soğutma amaçlı olarak tüketilmektedir. Söz konusu bu enerjinin etkin kullanılması Isı Yalıtımı ile sağlanabilir.
Sağlıklı yaşam koşullarının yaratılması, yakıt tüketimlerini azaltarak; kullanıcının düşük yakıt masrafları ile sistemini işletmesinin ve dolayısıyla hava kirliliğinin azaltılmasının sağlanması, binanın iç ve dış etkenlerden korunarak ömrünün uzatılması amacıyla; yapı bileşenleri üzerinden, farklı sıcaklıktaki iki ortam (dış hava-yaşanan mahaller) arasındaki ısı geçişini azaltmak için yapılan işlemlere Isı Yalıtımı-MANTOLAMA denir.
MANTOLAMA sistemi ile gerçekleştirilen Isı Yalıtımı uygulamaları binanın iç ortam ile dış ortamını birbirinden ayıran bütün kesitlerinde sürekli olarak, standartlara uygun doğru detay ve malzemeler ile yapılmalıdır. Detayın ihtiyacına yönelik uygun malzemeler TS825 “Binalarda Isı yalıtım Kuralları Standardı” na uygun şekilde tasarlanarak uygulanmalıdır.
 


Pergule - Çardak İşleri

Ankara Pergule - Çardak İşleri. Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde cam, pvc, alüminyum sektörlerinde tamirat sistemini ilk olarak getirerek, 7/24 tamir hizmetini sunmaya başlamıştır. Müşterilerin kalite anlayışına saygı duyarak, sorunsuz işçilik, garantili ürünler sunmak için ISO, TSE gibi kalite belgesine sahip olmayan hiçbir malzeme ve ürün markasıyla katiyen çalışmama prensibini kendisine ilke edinmiş ve uygulamaya koymuştur. 2013 tarihinden kurumsal anlamda bir çok alanda faaliyetlerinde kepenk sistemlerinide ekleyerek, bu sistemler üzerine güvenlik, bakım, tamir konseptini getirerek bütünleşik bir yapıya geçmiştir. Referans anlamında binlerce iş, işyeri ile çalışmış halen çalışmaktayız. Bluepen şu hizmetleri vermektedir.
Pvc Pencere Kapı Doğrama Sistemleri İmalatı, Alüminyum Pencere Kapı Doğrama Sistemleri İmalatı, Cam Balkon İmalatı, Cam Kapı İmalatı, Duşakabin İmalatı, Sineklik İmalatı, Küpeşte İmalatı, Otomatik Kepenk İmalatı, Motorlu Panjur İmalatı, Her Model Cam İmalatının yanı sıra tamirat olarak da şu hizmetleri vermekteyiz. Cam Kapı Tamiri, Cam Balkon Tamiri, Küpeşte Tamiri, Pvc Tamiri, Duşakabin Tamiri, Otomatik Kepenk Tamiri, Panjur Tamiri, Sineklik Tamiri, Cam Tamiri, Fotoselli Kapı Tamiri, işleri garantili olarak Hizmet Verilmektedir.

Kapı Pencere Doğrama

Ankara Kapı Pencere Doğrama. Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde cam, pvc, alüminyum sektörlerinde tamirat sistemini ilk olarak getirerek, 7/24 tamir hizmetini sunmaya başlamıştır. Müşterilerin kalite anlayışına saygı duyarak, sorunsuz işçilik, garantili ürünler sunmak için ISO, TSE gibi kalite belgesine sahip olmayan hiçbir malzeme ve ürün markasıyla katiyen çalışmama prensibini kendisine ilke edinmiş ve uygulamaya koymuştur. 2013 tarihinden kurumsal anlamda bir çok alanda faaliyetlerinde kepenk sistemlerinide ekleyerek, bu sistemler üzerine güvenlik, bakım, tamir konseptini getirerek bütünleşik bir yapıya geçmiştir.
Referans anlamında binlerce iş, işyeri ile çalışmış halen çalışmaktayız. Bluepen şu hizmetleri vermektedir. Pvc Pencere Kapı Doğrama Sistemleri İmalatı, Alüminyum Pencere Kapı Doğrama Sistemleri İmalatı, Cam Balkon İmalatı, Cam Kapı İmalatı, Duşakabin İmalatı, Sineklik İmalatı, Küpeşte İmalatı, Otomatik Kepenk İmalatı, Motorlu Panjur İmalatı, Her Model Cam İmalatının yanı sıra tamirat olarak da şu hizmetleri vermekteyiz.
Cam Kapı Tamiri, Cam Balkon Tamiri, Küpeşte Tamiri, Pvc Tamiri, Duşakabin Tamiri, Otomatik Kepenk Tamiri, Panjur Tamiri, Sineklik Tamiri, Cam Tamiri, Fotoselli Kapı Tamiri, işleri garantili olarak Hizmet Verilmektedir 

Güvenlik Sistemi

Ankara  Güvenlik  Sistemi. Ankara'nin her yerine en iyi şekilde hizmet sunmaya hazır, genç, dinamik ve profesyonel yönetim kadromuzla eksiksiz, güler yüzlü ve en önemlisi güvenilir bir biçimde müşteri memnuniyeti ön planda olan hizmet anlayışımız ile sorumluluğunuzu almaya hazırız.

Asansör İşleri

Ankara Asansör İşleri. Asansör bakım, periyodik asansör bakım hizmetleri, asansör arıza tesbit ve arıza onarımı, asansör montajı ve asansör revizyonu, asansör yedek parçaları satışı, 7/24 servis hizmeti, asansör motor ve diğer ekipmanları satışı montajı ve uygulaması konularında müşterilerine Ateşehir'de hizmet sunmaktadır.Konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden üretim ve imalat alt yapısı, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen Asansör yedek parça üreticilerinin garantili ürünleri, toplam kalite yönetimi anlayışına sahip ürün ve hizmet modeli ile AHD Asansör koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.Asansör Ekipmanları konusunda hizmet veren firmamız kaliteyi, ekonomik fiyatlandırmayı ve garantili işçilik ve garantili yedek parçayı hizmetinize sunmaktadır.
 

Elekrik Tesisatı İşleri

Ankara Elekrik Tesisatı İşleri. Elektrik enerjisi alıcılara veya kumanda elemanlarına iletkenler aracılığı ile ulaşmaktadır. Üzerinden akım geçen iletken kabloların çevreye zarar vermemesi ve iletkenlerin dış darbelerden korunması için yalıtkan bir gereç olan boru içerisinden çekilir.
Elektrik tesisat tamir montaj elektrikçi,Firmamız elektrik tesisat bakım onarım montaj,Merkezi Uydu sistemleri,Güvenlik kamera sistemleri,alarm Sistemleri dalında tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir.

Laminat Parke İşleri

Ankara Laminat Parke İşleri Parke, yeni serisi Neo Classic ile modernize biçimlendirilmiş klasik ahşap dokusunun yarattığı yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Neo Classic Serisi, üstün kalite ve kolay montaj tekniği kadar pahlı kenar yapısı ile de etkileyici mekanların oluşturulmasını sağlıyor. Seride, 1285x192x8mm ölçülerine sahip Metropolis, Rapsody ve Country doku seçenekleri yer alıyor. Kale Parke’nin Neo Classic serisi, bir panelden diğerine kesintisiz giden strüktür ve dekorun mükemmel uyumunu tüketicilerine sunuyor.
 
Tüketicisine zengin ürün çeşitliği sunan Kale Parke,  kilit sistemi ile döşemede kolaylık sağlarken, kolay temizlenen yapısıyla da tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Rutubete ve neme karşı dayanaklı HDF ve insan sağlığına zarar vermeyen E1 standardına sahip Kale Parke ürünleri zengin biçim ve doku seçenekleriyle, evini çevreye zarar vermeyen ve nitelikli malzemelerle döşemek isteyenlere şık ve kullanıcı dostu çözümler yaratıyor.

 

Paslanmaz Korkuluk

Ankara Paslanmaz Korkuluk Korkuluk denildiğinde birçok çeşit iş aklımıza gelir doğrusu bunların başında paslanmaz korkuluk,merdiven korkuluk,pleksi ve pirinç korkuluk modelleri aklımıza gelmektedir.  
Bina görünümüne geçmiş yıllara oranla daha fazla ihtimam gösteren firmalar ve şahıslar, fonksiyonel olduğu kadar, estetik ve şık bir görünüme sahip olan detaylara ayrıca dikkat etmeye başladılar. Merdiven, teras, kapı girişi, balkon ve pencerelere, doğabilecek zararlara karşı önlem almak ve güvenliği sağlamak amacı ile yapılan korkuluk ve küpeşteler, aynı zamanda uygulandığı alanlara prestijli ve dekoratif bir görünüm kazandırıyor.
Sektörümüzde yaşanan gelişmeleri ve son trandleri günü gününe takip ederek hızlı bir entegrasyon sağlayan firmamız, yeni nesil uygulamalara en kısa sürede hayat vermeye başlamaktadır. Klasikleşmiş model ve kalıpların yanı sıra müşterilere ve firmalara özel imalatlar gerçekleştiren firmamız, bayrak direği uygulamalarında da en iyi performansları sergilemektedir.
Metal Mühendislik paslanmaz çelik su depoları, paslanmaz çelik merdiven ve balkon korkulukları, ferforje, alüminyum korkuluk sistemleri, camlı korkuluk uygulamaları, panel kaplamalar yapmaktadır.
Merdiven Korkuluğu ve çatı korkuluğu olarak imal edilen bu sistemler; dekoratif ve estetik yapılarının yanı sıra, uzun ömürlü, kullanışlı, değişik renk ve model seçeneklerine sahip olan yapılara sahiptirler. Paslanmaz metallerden imal edilen ve uzun yıllar parlaklığını kaybetmeden hüküm süren Sebil paslanmaz korkuluk modelleri, boya istemeyen özelliği ile de kullanıcılarına ekstra masraf ve angarya çıkarmaz.
Sahip olduğu deneyimli kadrosu ve işine gönül veren kurucularıyla firmamız, müşterileri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kaliteli, sorunsuz ve zamanında teslimat ilkelerine özen göstererek pazarlama ve montaj sonrasında da hizmet devamlılığı sağlayarak doğacak sorunlara karşı malzeme ve işçilik garantisi sunmaktadır. Özel üretim camlar ve özel lazer kesimli paslanmaz malzeme kullanılarak tüm bina girişleri için paslanmaz sacak üretimimiz vardır.a


Alçıpan İşleri

Anakara Alçıpan İşleri Su ve nem dayanımı talep edilen mahallerde asma tavan, giydirme duvar ve bölme duvar imalatlarında kullanılan alçı levhadır.
Yeşil'in çekirdeği su ve neme dayanımının artması amacı ile bu işe özel üretilmiş su itici katkı ve elyaflar ile takviye edilmiştir.
Yeşil'e ilave edilen su itici katkılar ile su ve nem mukavemeti  artmış, kağıt hamuru da hafiflik ve esneklik anlamında çok büyük faydalar sağlamıştır.

ÖZELLİKLER

Yeşil özel yüzey kartonu ve kor tabakasında bulunan kağıt hamuru katkısından kaynaklanan arttırılmış dayanıklılığa, esnekliğe ve kırılma direncine sahiptir.
Yeşil'in uygulaması çok kolaydır. Uygulama hızını çok artırdığından yapı kısa sürede tamamlanacaktır.
Yeşil ile yapıların taşıyıcı eleman kesitleri küçülür, bu durum daha estetik mekanlar ve daha düşük maliyetli yapılar anlamına gelmektedir.
Yeşil alçı levha metal iskelet boşluklarının tasarımında bırakılan rezervasyon boşlukları sayesinde elektrik ve mekanik tesisat uygulamaları kolaylaşır, malzeme deformasyonları ve fire oluşmaz.
 


Koltuk Döşeme Tamiratı

Eski mobilyalarınızı yenilemede ya da yeni bir mobilya ihtiyacında en hesaplı ve doğru yol hazır koltuk takımı satın almak yerine koltuk döşeme işlemi yaptırmaktır. 

Her model koltuk, berjer, jozefin, kanepe, çekyat, sandalye ve koltukların koltuk döşemesi yüzlerinin değişimi, model değişimi, tamiri ve isteğe göre özel yeni üretim yapılmaktadır.

Koltuk döşemede kullandığımız bazı kumaş çeşitleri şöyledir; kadife, keten, kadife, şönil, pamuklu keten görünümlü şönil vb. Firmamız kumaş olarak sektörün en önde gelen kaliteli markalarını kullanmaktadır.

Atölyemizde kullandığımız tüm malzemeler TSE ve Avrupa Standartları (CE) kalite belgelidir. Özel tasarım mobilyalarınız sizler için en kaliteli ve hesaplı biçimde imal edilir.

 

Koltuk Kanepe Temizliği

koltuk yıkama işlemi nasıl yapılır?
öncelikle sıcak,tazyikli solüsyon makine ile sıkılır.Bu solisyon koltuk kumaşına özel hazırlanır.
koltuğunuzun süngeri bu karışım ile ıslanır.
yani koltuğunuzun ust kumaşı ile beraber içindeki sünger de derinlemesine yıkanır.
otomatik fırçalama makineleri ile fırçalanır.
sonrasında 3 motorlu yuksek emiş gücüne sahip vakum makinaları ile içindeki su çekilir
son leke kontrolü yapıldıktan sonra işlem biter.
yıkama işlemi bitiminden sonraki 6 - 8 saat içerisinde koltuklarınızı kullanabilirsiniz.
Koltuklarınız ilk günki gibi tertemiz olacaktır.
İşlem 1- 1.5 saat sürmektedir.
 
Salon dekorasyonun baş tacı olan koltuklar, her evin olmazsa olmazıdır. İnsanlar ev döşeyecekleri zaman dahi ilk olarak koltuk takımlarına göz atarlar. Ülkemizde oturma odası dekorasyonu da çoğunlukla koltuk takımına göre belirlenir. Hal böyle olunca koltuk takımları mobilya alışverişinde en çok para harcadığımız eşya haline gelir.
 
Koltuk takımlarına bu kadar önem vermemizin çeşitli sebepleri var. Bir koltuk her şeyden evvel işlevseldir. Akşam yorgun argın eve geldiğinizde ayaklarınızı uzatıp koltuğa oturarak dinlenebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlamayı seven biri iseniz geniş bir koltuk takımına ihtiyaç duyarsınız. Koltuk modelleri çok çeşitli olmakla birlikte zaman zaman lekelenme kaçınılmazdır. Özellikle çocuk sahipleri ya da evcil hayvan besleyenler tüy ve çeşitli lekelerle baş etmek durumundadır.
Sizi bu dert ve sıkıntıdan kurtarmak için sizlere temizlik hizmetini sunmaktayız.
 
Koltuk yıkama işlemi nasıl yapılır?
  • öncelikle sıcak,tazyikli solüsyon makine ile sıkılır.Bu solisyon koltuk kumaşına özel hazırlanır.
  • koltuğunuzun süngeri bu karışım ile ıslanır.
  • yani koltuğunuzun ust kumaşı ile beraber içindeki sünger de derinlemesine yıkanır.
  • otomatik fırçalama makineleri ile fırçalanır.
  • sonrasında 3 motorlu yuksek emiş gücüne sahip vakum makinaları ile içindeki su çekilir
  • son leke kontrolü yapıldıktan sonra işlem biter.
  • yıkama işlemi bitiminden sonraki 6 - 8 saat içerisinde koltuklarınızı kullanabilirsiniz.
  • Koltuklarınız ilk günki gibi tertemiz olacaktır.
  • İşlem 1- 1.5 saat sürmektedir.

Halı Yıkama İşleri

Yıllardır bayanlarımızın büyük bir çoğunluğu temizliğe çok büyük önem vermektedir. Bunu hepimizin bilmesi üzerine temizlik konusunda titiz ve düzenli olmak oldukça önemli bir konudur. Evlerimizde yapılan temizlikler arasında en önemlilerinden bir tanesi olan halı yıkama konusu mikrop ve gözle görülemeyen mikro organizmaların temizlenmesinde çok önemli bir etkendir. Fakat halı yıkama konusunda bilinçli ve dikkatli olmak gerekmektedir. Elle yıkanan halılarımızın her ne kadar temizlendiğini düşünsekte aslında tam olarak öyle olmamaktadır. Maalesef el ile yıkanmış halılar temiz koktuğuna aldanılarak içleri rahat eden kişiler bulunmaktadır. Fakat halının yıkanmış ve temizlenmiş olması sadece güzel kokmasından ibaret değildir.
 
Halılar profesyonel bir destek alarak yıkanması tercih edilmelidir. Bu konuda sizlere yardımcı olacak olan halı firmaları halılarınızı mikroplardan ve gözle görülmeyen mikro organizmalardan arındırmayı amaç edinmişlerdir. İşinde uzman ekibiyle sizlere hizmet vererek otomatik makineler ile halılarınızı özenle ve düzenli bir şekilde yıkamasını gerçekleştirmektedir.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sektörünün her geçen gün daha modern yapılar yapmak için yarıştığı Türkiye’de kullanılan malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi de buna bağlı olarak artmaktadır. Lüks yapılar için şahıslar ve kurumlar konusuna hâkim inşaat sonrası temizlik şirketleri arayışları artar olmuştur. 

Büyük inşaatlarda otel, alışveriş merkezi, çoklu konut gibi çok metrajlı alanlarda işlerin yetiştirilmesi için inşaat firmaları yetkilileri konuya hâkim olunabilsin diye ve çok sayıda personel birkaç tane inşaat sonrası temizlik şirketi ile birlikte çalışırlar. Belirli bir güce sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri taşeron olarak Ankara'da inşaat temizliği tecrübesi olan firmaları kullanmaktadırlar. Bu durum inşaat firmalarının daha çok işine gelmektedir. Kurumlar birçok firmayla muhatap olmak yerine tek kuruluşla muhatap olarak zaman kazanmaktadırlar. 

Ahşap Ev Yapımı

Sürdürülebilir ve en eski yapı malzemelerinden biri olan ahşap tabiatın bizlere sunduğu en doğal malzemedir. Ahşabın bir yapı malzemesi olarak kullanılması, bizim için ve gelecek nesiller için sağlıklı bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Bu yönüyle ahşap uzun bir geleneğe sahiptir. Enerji verimliliği, sağlıklı yaşam ortamı, inşaat süresinin kısa olması ve uygun fiyat avantajları ahşabı dünyanın her yerinde popüler ve hobi hale getirmiştir. Ahşabın benzersiz bir görünüm ve his sağlayan dokusu çok çeşitli stil ve renklerde yapılar oluşturmamıza olanak verir. Ahşap yapılar titiz bir planlama süreci ve kaliteli üretim sisteminin kullanılmasıyla farklı şekillerde karakterize edilir. Ahşap çok güçlü bir materyal ve çok yönlü bir malzemedir. Bu nedenle birçok aile ve işyeri için tercih edilen bir seçimdir. 

Yapı Malzemesi Olarak Ahşap
Kütük, odun, ahşap ve kereste gibi doğal yapı malzemelerini yüksek üretim performansı ile birleştirerek üstün kaliteli ve işinde uzman ustalarımız ile ahşap yapılar üretmekteyiz. Hayatın her alanında ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayan, mükemmel tasarım özelliklerine sahip ahşap yapılarımız teknolojik yeniliklerle donatılmıştır. İster kendiniz hayal edin, ister işi uzman mimarlarımıza bırakın, ailenizin büyüklüğüne veya endüstriyel gereksinimlerinize göre bir ahşap çözümü mutlaka bulacaksınız.

Ahşap, inşaat malzemelerine göre daha sağlıklı ve ekonomiktir. Kullanım alanı kısıtlı araziler için elverişli olan ahşap prefabrik evler, ahşap konteyner evler ve ahşap bungalov evler günlük kullanımların yanı sıra ticari yaşamın da beklentilerini karşılamaktadır. Hayranlık uyandıran modern tarzda yada rustik görünümlü ahşap evler, kütük evler ve lüks ahşap villalar, ahşabın estetik dokusu ile zenginleştirilmiş yaşam alanlarıdır. Ahşap ofisler, firmalar, ahşap kabinler, ahşap güvenlik kulübeleri üretimlerimizle işletmelere farklı hizmetler vermekteyiz.
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri turizm web sitesi doğu ekspresi turu